Nasza oferta

Sprawdź dostępne opcje i wybierz coś dla siebie

Trening Personalny

Jeśli chcesz osiągnąć spektakularne efekty, wybierz trenera personalnego w miejscowości Nowy Tomyśl. Decydując się na takie rozwiązanie mamy pewność, że fachowiec skupi się jedynie na nas, na naszych potrzebach i możliwościach treningowych i pomoże w możliwie jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzone efekty. Jest to rozwiązanie nieco droższe od zwykłego chodzenia na siłownię, jednak z pewnością wyróżnia się większą wydajnością i lepszymi rezultatami. W naszej ofercie również znajduje się trener personalny. Behapowiec Gym Nowy Tomyśl to kompleksowa oferta dla tych, którzy chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i kondycję.

Treningi indywidualne – Nowy Tomyśl

Wyjścia na siłownie we własnym zakresie, bez wsparcia trenera, często nie dają zamierzonych efektów. Trener personalny ma za zadanie pokazać nam, jak ćwiczyć prawidłowo, jak długo i na czym się koncentrować, aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Osoby decydujące się na zatrudnienie trenera są zwykle w pełni usatysfakcjonowane i chętnie polecają takie usługi kolejnym osobom. Nasza siłownia i usługi profesjonalnych trenerów dostępne są w miejscowości Nowy Tomyśl.

Trener personalny

Każdy trener personalny w Behapowiec Gym Nowy Tomyśl to instruktor z wieloletnim doświadczeniem, jak również obszerną wiedzą dotyczącą ludzkiego ciała. Dzięki temu jest w stanie ułożyć skuteczny i wydajny plan treningowy dla każdego. Niezależnie od tego, jaki jest nasz cel – czy to utrata zbędnych kilogramów, zbudowanie masy mięśniowej czy poprawa wyglądu sylwetki – osiągniemy to w minimalnym, potrzebnym do tego celu czasie.

Uwaga trenera personalnego w czasie treningu skupiona jest tylko na nas. Dzięki temu ma on możliwość korygowania naszych błędów technicznych w czasie ćwiczeń. Nieprawidłowe ich wykonywanie mogłoby skutkować kontuzją. Z trenerem personalnym jesteśmy zdecydowanie bezpieczniejsi. Nasi doświadczeni i profesjonalni trenerzy personalni zapraszają na zindywidualizowane treningi na naszej siłowni w miejscowości Nowy Tomyśl.

BehapowiecGym

To ultranowoczesna siłownia przeznaczona w głównej mierze dla zaawansowanych zawodników jak i amatorów, ciężarowców, crossfitowców oraz osób, dla których trening siłowy nie jest nowością.

SKONTAKTUJ SIĘ
  • ul. Poznańska 12 64-300 Nowy Tomyśl
  • +48 663 429 260
  • [email protected]