Witaj w

BehapowiecGym

rozwiń skrzydła i zmień swoje życie

Official Hammer Strength Training Center

Oznacza to, że posiadamy certyfikat zarezerwowany dla najlepiej wyposażonych siłowni na świecie.

Nasze centrum sportu znajduje się na powierzchni 1000m2. Na I piętrze Galerii Pawelec znajdują się Dział Obsługi Klienta połączony z przestronną strefą Fit Baru, szatniami dla 200 osób, siłownią wyposażoną w najnowszy sprzęt Hammer Strength®, strefą cardio i miejscem do treningu funkcjonalnego.

Jesteśmy jedynym takim kompleksowym obiektem w powiecie nowotomyskim i jedną z najlepszych siłowni w Polsce.

Bartosz Reśliński
Bartosz Reśliński

Founder & CEO

Absolwent Politechniki Poznańskiej, Wyższej Szkoły Logistyki oraz Wyższej Szkoły Gastronomii i Hotelarstwa w Poznaniu o specjalności menadżerskiej. Instruktor sportów siłowych ze specjalnością kulturystyka, trener personalny. Kulturysta IFBB

Paulina Niemiec
Paulina Niemiec

MANAGER KLUBU

Absolwentka AWF w Poznaniu o specjalizacji menadżer turystyki i rekreacji oraz absolwentka UZ w Zielonej Górze o specjalizacji animacja kultury. Jej pasją jest podróżowanie, sport siłowy, sylwetkowy oraz zamiłowanie do zwierząt.

Natalia Reślińska
Natalia Reślińska

TRENER PERSONALNY

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności socjoterapia i promocja zdrowia, pedagog. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością kulturystyka, trener personalny. Mistrzyni Polski Wellness Fitness IFBB 2018.

Mateusz Młodystach
Mateusz Młodystach

TRENER PERSONALNY

Dietetyk kliniczny, trener personalny, medalista zawodów kulturystyki klasycznej. Wykształcenie wyższe. Interesuje się treningiem siłowym, żywieniem, dietoterapią przy różnych jednostkach chorobowych.

Tobiasz Klimek
Tobiasz Klimek

TRENER PERSONALNY

Trener personalny lubiący wyzwania i adrenalinę. Interesuje się Street Workout'em i Kalistenika. Jego motto brzmi: Dzisiaj rób to czego innym się nie chce a jutro to czego inni nie będą w stanie zrobić.

Marta Kozłowska
Marta Kozłowska

TRENER PERSONALNY

Uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu na profilu dietetycznym. Praca z ludźmi daje jej niesamowitą satysfakcję, uwielbia obserwować proces zmian jaki dana osoba przechodzi . Pod względem fizycznym, ale również pod względem psychicznym. Sport to jej pasja od najmłodszych lat. Jako dziecko trenowała biegi i piłkę nożną. Później treningi siłowe stały się jej największa pasją, która cały czas rozwija.

Anita Czajka
Anita Czajka

TRENER PERSONALNY

Hubert Zboralski
Hubert Zboralski

TRENER PERSONALNY

Trener personalny, doradca żywieniowy, a także pasjonat sportów sylwetkowych. Specjalizuje się głównie w dietetyce sportowej i klinicznej, indywidualnych planach treningowych, podstawowej i zaawansowanej suplementacji.

Dominika Stachuła
Dominika Stachuła

RECEPCJA

Jest w trakcie praktyk zawodowych. Jej pasją jest jazda konna od najmłodszych lat i od roku intensywnie trenuje na siłowni.

Natalia Kowalka
Natalia Kowalka

RECEPCJA

Absolwentka wyższej szkoły bezpieczeństwa, licencjat z bezpieczeństwa zdrowotnego. Interesuje się modą i makijażem, w wolnych chwilach gotuje wegańskie dania by urozmaicić swoją dietę, ostatnio również odkryła nową pasję ulepszania świata tonącego w plastiku. Motto: nie pozwól by strach przed marzeniami wykluczył Cię z gry.

Wiktoria Kolasińska
Wiktoria Kolasińska

RECEPCJA

Uczennica Technikum Ekonomicznego w Nowym Tomyślu. Jej pasją jest siłownia i sporty ekstremalne.

BehapowiecGym

To ultranowoczesna siłownia przeznaczona w głównej mierze dla zaawansowanych zawodników jak i amatorów, ciężarowców, crossfitowców oraz osób, dla których trening siłowy nie jest nowością.

SKONTAKTUJ SIĘ
  • ul. Poznańska 12 64-300 Nowy Tomyśl
  • +48 663 429 260
  • [email protected]